Selfie Games: Player

Klasik oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Buzzito LLC
Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli anlar yaşayabileceğiniz bu oyunda unutulmaz anılar biriktirin!

Birbirinden farklı içeriklere sahip olan Selfie Games: Player oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir, arkadaşlarınızla keyif dolu anlar yaşayabilirsiniz. En eğlenceli oyunlardan biri olan Selfie Games: Player oyununda en az 3 arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gibi en fazla 10 kişiyle de oynayabilirsiniz.

Oldukça kolay bir şekilde oynanan bu oyunun kurulumu da basittir. Tek dokunuşla Chromecast, Fire TV için mobil uygulamada ve birçok akıllı televizyonda ya da tablette kurabilir ve oyununuzu oynayabilirsiniz.

Her oyuncunun kendi telefonunu kullanarak öz çekimler, çizimler, yazılar veya tahminler yaparak oynayabileceği bu oyunda herkes çizimlerini bitirdikten sonra aynı anda birbirlerine gösterirler. Böylece ortaya komik anlar çıkar ve arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirmiş olursunuz.

Arkadaşlarınızın komik sahnelerini çizdiğiniz ve bu sahneler için kullandığınız eğlenceli yazılardan oluşan Selfie Games: Player oyununda oldukça renkli özellikler de yer almaktadır. 500'ün üzerinde bilgi istemine de sahip olan bu oyunda arkadaşlarınızla tahmin oyunları da oynayabilirsiniz. Doğru tahminlerde bulunarak yüksek puanların sahibi olabileceğiniz Selfie Games: Player oyununu sizde cihazınıza yükleyin!

 

Selfie Games: Player indir
DİĞER SÜRÜMLER