Selfie Games: Player

Klasik oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Buzzito LLC
Selfie Games, arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde oynayabileceğiniz en eğlenceli oyunlardan biridir.

Oldukça eğlenceli bir oyun olan Selfie Games: Player oyununu oynamak için mobil cihazlarınızı kullanmanız yeterli olacaktır. En az 3, en fazla 10 arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunda eğlenceli ve unutulmaz anlar biriktirebilirsiniz.

Her oyuncu kendi telefonunu kullanarak öz çekimler, çizimler, yazılar veya tahminler yaparak oyununu oynar. Daha sonrasında herkes aynı anda yaptıklarını arkadaşları ile paylaşır. Böylece ortaya komik anlar ortaya çıkar.

Kurulumu da oldukça kolay olan bu oyunu tek dokunuşla Chromecast, Fire TV için mobil uygulamada ve birçok akıllı televizyonda ya da tablette kurabilir ve oyununuzu oynayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın komik sahnelerini çizdiğiniz ve bu sahneler için kullandığınız eğlenceli yazılardan oluşan Selfie Games: Player oyununda oldukça renkli özellikler de yer almaktadır. 500'ün üzerinde bilgi istemine de sahip olan bu oyunda arkadaşlarınızla tahmin oyunları da oynayabilirsiniz.

Oldukça keyifli bir oyun olan Selfie Games: Player'ı sizde cihazınıza yükleyin, doğru tahminlerde bulunarak puanların sahibi olun!

 

 

Selfie Games: Player indir
DİĞER SÜRÜMLER